WOENSDAGAVOND VOORJAAR 2018

Heren 1:      David de Leeuw, Henk Enting, Richard Heslinga, Marijn Klok, Niels Eefting, Wilco Bronmeijer, Mark Brouwer, Erik Eefting, Jorn Giesselbach

                   Aanvoerder: David de Leeuw > ddeleeuw12@gmail.com

 

DONDERDAG VOORJAAR 2018

Dames 1        Vera Welles, Berdi Wijnbergen, Ina Mager, Gea Zuidema, Lidwien Coolschijn

1ste klasse     Aanvoerster: Vera welles > verawelles@outlook.com

 

ZATERDAG VOORJAAR 2018

Dames 1:     Natalie Stort-Achterberg, Danick Vloemans, Aukje Boomsma, Annemie Bessembinders, Anna Meijer, Klazien Oostenbrink

2de Klasse      Aanvoerder: Natalie Stort-Achterberg > natalie@stort.info

Dames 2:     Trijnie Leertouwer, Gerianne Schoemaker-Bouwkamp, Trudy Wiersema, Annette Stok, Karen Brouwer, Grietje Goor, Janny Dolfing, Lammy Hooiveld

3de klasse       Aanvoerster: Trijnie Leertouwer > fam.greveling@outlook.com

Dames 3:     Marloes Schonewille, Esther Schonewille, Joyce Rotman, Arjanne ter Bork, Dianne Enting, Hillona Beugels, Esther Wierenga, Greet Elting, Mariette van der Gaag

4de klasse      Aanvoerster: Marloes Schonewille > m-Schonewille@live.nl 

Heren 1:      Henk Enting, Richard Heslinga, Marijn Klok, Niels Eefting, Wilco Bronmeijer, Mark Brouwer, Jorn Giesselbach

3de klasse      Aanvoerder: Henk Enting > henkenting@kpnplanet.nl

Heren 2:       Roland van der Werff, Hans Kerssies, Mark Nauta, Ben Ribberink

4de/3de Klasse      Aanvoerder: Roland van der Werff > rolandvdw@hotmail.com

Heren 3:        Jan Zuidema, Fokke Boomsma, Feiko Manders, Andries van den berg

4de klasse       Aanvoerder: Jan Zuidema > 4visionmarketing@gmail.com

Heren 1 35+   Marc Brouwer, Olaf van Kampen, Dries Steenhuis, Johnny Sok, Roland Welles, Robbert-Jan Hoytink

2de klasse      Aanvoerder: Marc Brouwer > marcx.brouwer@gmail.com

Heren 2 35+: Anton Dries, Hennie Heidotting, Arie v.d. Vlist, Jappie v.d. Kramer, Jos Weerdmeester, Yvo Holwerda, Wim Jan Bouman

3de Klasse      Aanvoerder: Anton Dries > a.h.dries@gmail.com

 Gem dubbel 1  Eddy Pool, Mireille Dijk, Marchris Nomden, Gea Zuidema, Jantinus Hoving

1ste klasse       Aanvoerder: Eddy Pool > eddy.pool@live.nl

Gem dubbel 2:  Ruud Krijt, Anneke Krijt, Dora Ley, Corlien Kroes, Gea Noorman, Mariëlle van Pelt, Harrie Kerssies, Jan Gunnewijk, Henk van der Beek

3de klasse       Aanvoerder: Ruud Krijt > krijt-v.kogelenberg@ziggo.nl

Gemengd 1 Lissane Greveling, Danielle Ribberink, Liesbeth Jager (Bargeres), Lennart Vroom, Hoofdklasse   Maarten Oostenbrink, Raymond Meyer

                   Aanvoerder: Lennart Vroom > lennartv@home.nl

                       

ZONDAG VOORJAAR 2018

Gemengd 1  Iris Welles, Didi Steenbergen, Thomas Oostenbrink, Jilles Hiemink

                       Aanvoerster: Iris Welles > r.welles@planet.nl

 Jongengs 11-17 jaarr

                        Rens ban der Vlist, Wessel ter Velde, Marijn van der Held, Ramon Dries, Bram Gort

                      Aanvoerder: Rens van der Vlist > arie.vandervlist@telfortglasvezel.nl